یاهومسنجر چت,چت روم یاهو مسنجر,مسنجر چت tag:http://www.yahoomassengerchat.ir 2018-12-12T05:41:06+01:00 mihanblog.com یاهو چت,یاهو مسنجر چت,اوا چت 2018-02-09T18:52:06+01:00 2018-02-09T18:52:06+01:00 tag:http://www.yahoomassengerchat.ir/post/6 توحید حقیقت ساخت چت روم رایگان :ابتدا وارد سایت chata.ir شده و در وسط صفحه کادری با نام  چت روم جدید مشاهده خواهید کرد . بر روی آن کلیک کرده و اطلاعات خود را پر کنید. بعد شما یک چت روم ساختید و سپس برای مدیریت به بالا صفحه رفته و نام کاربری و رمز را وارد کنید. ( نام کاربری همان آدرس چت روم است فقط    chata.ir.  را بردارید                برای ورود به یکی از بهترین چت روم های فارسی کلیک کنید ساخت چت روم رایگان :
ابتدا وارد سایت chata.ir شده و در وسط صفحه کادری با نام  چت روم جدید مشاهده خواهید کرد .

 بر روی آن کلیک کرده و اطلاعات خود را پر کنید. بعد شما یک چت روم ساختید و سپس برای مدیریت به بالا

صفحه رفته و نام کاربری و رمز را وارد کنید. ( نام کاربری همان آدرس چت روم است فقط    chata.ir.  را بردارید               برای ورود به یکی از بهترین چت روم های فارسی کلیک کنید
]]>
پیروزی چت,چت روم پیروزی,پونک چت 2018-02-09T18:41:04+01:00 2018-02-09T18:41:04+01:00 tag:http://www.yahoomassengerchat.ir/post/3 توحید حقیقت تحقیقات نشان می دهد که جنسیت بر نوع تقاضا و دلیل وابستگی به اینترنت موثر می باشد. به گونه ای كه روانشناسان معتقدند مردها گرایش دارند برای کسب قدرت، پایگاه اجتماعی، سلطه گری برخط (آنلاین) باشند در حالیکه زنان بدنبال دوستی های حمایت کننده، شریک و همسر رمانتیک آنلاین هستند و  از طریق اینترنت ترجیح می دهند هویت واقعی خود را پنهان كنند و به هویت دلخواه خود دست یابند. هدف از مطالعه حاضر بررسی علل احتمالی موجود در وابستگی به اینترنت (چت) و رابطه آن باخود پنداره دانشجویان

تحقیقات نشان می دهد که جنسیت بر نوع تقاضا و دلیل وابستگی به اینترنت موثر می باشد. به گونه ای كه روانشناسان معتقدند مردها گرایش دارند برای کسب قدرت، پایگاه اجتماعی، سلطه گری برخط (آنلاین) باشند در حالیکه زنان بدنبال دوستی های حمایت کننده، شریک و همسر رمانتیک آنلاین هستند و  از طریق اینترنت ترجیح می دهند هویت واقعی خود را پنهان كنند و به هویت دلخواه خود دست یابند. هدف از مطالعه حاضر بررسی علل احتمالی موجود در وابستگی به اینترنت (چت) و رابطه آن باخود پنداره دانشجویان رشته علوم انسانی دانشگاه الزهرا بود. ازآنجا که وابستگی به اینترنت (چت) یک بیماری سایکوفیزیولوژیک است لذا با نشانه هایی، مانند تحمل و اختلالات تاثیرگذار در رفتار و قطع روابط اجتماعی و افزایش استفاده روزانه از اینترنت همراه است. سوال اصلی پژوهش این است که: آیا بین چت کردن و خودپنداره دانشجویان وابسته و غیر وابسته به اینترنت رابطه وجود دارد؟
روش پژوهش از نوع علی ـ مقایسه ای بود و آزمودنیها به صورت داوطلبانه تمایل به همکاری و شرکت در تحقیق داشتند. نمونه پژوهش از جامعه دانشجویان دختر علوم انسانی به تعداد 100 نفر به شیوه داوطلبانه انتخاب و با استفاده از ابزار «خودپنداره راجرز و مقیاس سنجش وابستگی به اینترنت (اعتیاد)» سنجش شدند.
 نتایج تحقیق با استفاده از آزمون آماری t, نشان داد، که بین خودپنداره و وابستگی به اینترنت، خصوصا چت کردن دانشجویان وابسته و غیروابسته، تفاوت معناداری وجود دارد و هدف عمده آنها از چت کردن نداشتن سرگرمی های مورد دلخواه و متنوع، دسترسی نداشتن به دوست صمیمی، نداشتن شغل و برنامه ای منسجم برای زندگی، قبولی در رشته ای که مورد علاقه آنها نیست و بطور غیرمستقیم آشنا شدن از ویژگی های جنس مخالف بود.

                                                                               جهت ورود به چت روم ما اینجا کلیک کنید
]]>
یاهومسنجر چت,چت روم یاهو مسنجر,مسنجر چت 2018-02-05T19:08:59+01:00 2018-02-05T19:08:59+01:00 tag:http://www.yahoomassengerchat.ir/post/2 توحید حقیقت یاهو! مسنجر یا پیام‌رسان یاهو! (به انگلیسی: Yahoo! Messenger)، نرم‌افزاری است که با آن کاربری با کاربری دیگر می‌تواند در هر گوشه‌ای از دنیا به‌صورت آنلاین گفتگو کند. برخلاف پست الکترونیک، مکالمات در این نرم‌افزارها بلافاصله پس از ارسال نمایش داده می‌شوند. معمولاً شرکت یاهو دربارهٔ تغییرات تازه در نگارش‌های جدید این نرم‌افزار، مطلبی منتشر نمی‌کند. ۵ اوت ۲۰۱۶ شرکت یاهو رسماً خبر از کار افتادن این برنامه را اعلام کرد و یرای همیشه این برنامه را غیرقابل استفاده کرد برای ورود به یاهو مسنجر ایرانی یاهو! مسنجر یا پیام‌رسان یاهو! (به انگلیسی: Yahoo! Messenger)، نرم‌افزاری است که با آن کاربری با کاربری دیگر می‌تواند در هر گوشه‌ای از دنیا به‌صورت آنلاین گفتگو کند. برخلاف پست الکترونیک، مکالمات در این نرم‌افزارها بلافاصله پس از ارسال نمایش داده می‌شوند.

معمولاً شرکت یاهو دربارهٔ تغییرات تازه در نگارش‌های جدید این نرم‌افزار، مطلبی منتشر نمی‌کند. ۵ اوت ۲۰۱۶ شرکت یاهو رسماً خبر از کار افتادن این برنامه را اعلام کرد و یرای همیشه این برنامه را غیرقابل استفاده کرد
برای ورود به یاهو مسنجر ایرانی برروی ادرس کلیک کنید   http://www.yahoomessengerchat.ir

]]>
یاهو مسنجر چت,یاهو چت,تهران چت,پونک چت 2018-02-05T18:56:47+01:00 2018-02-05T18:56:47+01:00 tag:http://www.yahoomassengerchat.ir/post/1 توحید حقیقت یک آسیب شناس اجتماعی معتقد است استفاده نادرست از فضاهای چت روم ناشی ازبرطرف نشدن نیازهای طبیعی نوجوانان و جوانان است که این پدیده از این نظر می تواند خطرناک باشد.پرفسور محمد حسین فرجاد با بیان این مطلب افزود: باید مسئولان فرهنگی کشور تلاش کنند زمینه های برآورده شدن نیازهای نوجوانان و جوانان فراهم شود تا گرایش آنها به چنین فضاهای مخاطره آمیزی کاهش پیدا کند.این استاد دانشگاه با اشاره به نظام تعلیم و تربیت گفت: خانواده و مدرسه به عنوان دو رکن اصلی نظام تعلیم و تربیت باید بتوانند در ای پرفسور محمد حسین فرجاد با بیان این مطلب افزود: باید مسئولان فرهنگی کشور تلاش کنند زمینه های برآورده شدن نیازهای نوجوانان و جوانان فراهم شود تا گرایش آنها به چنین فضاهای مخاطره آمیزی کاهش پیدا کند.
این استاد دانشگاه با اشاره به نظام تعلیم و تربیت گفت: خانواده و مدرسه به عنوان دو رکن اصلی نظام تعلیم و تربیت باید بتوانند در این زمینه نقش هدایت کننده را داشته باشند و جوانان را ازخطرات ناشی از فضاهای مجازی اینچنینی که فواید کمتری نسبت به مضرات آن دارند آگاه کنند اما متاسفانه تا کنون نتوانسته اند نقش خود را به خوبی ایفا کنند.
پیش از این ناصر قاسم زاده دبیر انجمن حمایت از سلامت و بهداشت روان جامعه عنوان کرده بود که استفاده از فضاهای چت روم در بین جوانان ایرانی، عربستانی، پاکستانی و هندی در بین کشورهای آسیایی بیش از سایر کشورها است.
پرفسور فرجاد ادامه داد: اما از سویی نباید از روشهای سلبی استفاده کرد و مانع استفاده جواناناز چنین فضاهایی شد چرا که این روش دقیقا همانند این است که ما جلوی رود آبی را با سنگ ببندیم و مانع از حرکت طبیعی اش شویم، بالاخره آن آب روان راهش را پیدا می کند که قطعا انحرفاز مسیر اصلی است.
این آسیب شناس اجتماعی تاکید کرد: آموزش درست، صحیح و به موقع به نوجوانان و جوانان در محیط های علمی و دانشگاهی می تواند در آگاه سازی آنها در زمینه استفاده از چنین فضاهایی موثر باشد.
همچنین دبیر انجمن حمایت از سلامت و بهداشت روان جامعه با تاکید بر اینکه نمی توان با فیلتر کردن یا بستن چت روم ها از ارتباط گیری افراد ممانعت کرد گفته بود: تنها راه حل کاهش آسیبهای اجتماعی ناشی از چنین فضاهایی که در برخی از موارد حتی منجر به تجاوز عنفی و قتل هم می شود این است که جوانان را نسبت به این فضا و آسیبهای آن آشنا و این موارد را مدام به آنها گوشزد کنیم


 ادرس چت روم ما:  http://www.yahoomessengerchat.ir

]]>